Заходи до Дня Конституції України

 

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.  Саме 23 роки тому вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

24 червня 2019 року в центральній районній бібліотеці  спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представниками відділу «Верхньорогачицького бюро правої допомоги» Каховського міського центру з надання безоплатної вторинної правової правої допомоги  проведено  інформхвилинку  з учасниками АТО та членами їх сімей  «Сторінками української Конституції».

 Під час заходу відбулося роз’яснення та обговорення значення норм Конституції України у становленні демократичної держави, на формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України

В  бібліотеці була розгорнута книжкова виставка на тему Конституції, де читачам запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua