Початок дороги у нове, доросле, самостійне життя

 Дитинство – щаслива й радісна планета, кожному з нас доводиться бути на ній лише раз, а далі – нове, доросле життя, в якому необхідно самостійно приймати відповідальні рішення, що стосуються власної долі й долі всієї країни.

Для 61 випускників закладів загальної середньої освіти Верхньорогачицького району 2019 року особливо дорослий та урочистий, зворушливий і незабутній день випускного балу - початок дороги у нове, самостійне життя. Попереду - нові вершини і  досягнення.

Вони завжди з повагою будуть згадувати своїх вчителів за те вічне, розумне, добре, що вони сіяли в їхніх душах. Нестимуть  у свої сім’ї мир, спокій і радість, прислухатимуться до мудрих батьківських настанов.

Зі словами вдячності до випускників, батьків, педагогів звертались представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, шефи, меценати та  бажали випускникам  бути успішними та наполегливими в здійсненні поставленої мети, гідними поваги людьми, щоб радували  всіх своїми досягненнями. Та пам’ятали, що саме вони є майбутнім  України. Педагогам та батькам виносили глибоку вдячність  за самовіддану працю, надійну підтримку, мудрість, безмежну любов, злагоду й порозуміння, яку вони  дарували своїм дітям, учням.

Креативні й цілеспрямовані сьогоднішні випускники 2019 року, з почуттям власної гідності, будуть впевнені  у своїх силах, прагнутимуть  більшого й досягатимуть  поставленої мети – і стануть  по-справжньому успішними та щасливими.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua