04 липня 2019 року о 09:30 годині відбулося  засідання президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради.

Начальник фінансового управління ознайомила членів президії та постійних комісій із змінами, що пропонуються внести до бюджету, прийнятого на 2019рік.

Депутати розглянули питання щодо:

  • внесення  змін до рішення ХХХV  сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 481 «Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій)  у 2019 році»;
  • внесення змін до рішення ХХХV  сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 483 «Про районний бюджет Верхньорогачицького району на 2019 рік»;
  • про затвердження списку присяжних Верхньорогачицької районного суду Херсонської області.

 

О 10: 00 відбулося засідання позачергової  ХХХІХ сесії  Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

Головував на засіданні очільник районної ради Геннадій Нестеренко. В роботі позачергового засідання взяли участь депутати районної ради, заступник голови районної ради Артур Давидов, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Наталія Тарасованачальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

У ході засідання було розглянуто всі питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Загалом сесія пройшла конструктивно. За всі рішення голосували одноголосно. 

Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua