У Верхньорогачицькій райдержадміністрації робочий тиждень розпочався із апаратної наради

Сьогодні, 08 липня 2019 року головою Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталією Тарасовою проведено робочу нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками організацій і установ району.

Нарада відбулась за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, першого заступника голови Віталія Бикова та заступника керівника апарату Антоніни Максименко.

Першим, згідно порядку денного, опрацьовано питання про вжиття заходів щодо попередження розвитку кору в районі.

Наступним до обговорення стало питання про стан підготовки паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери району до функціонування в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

Окрім того, під час наради були обговорені питання про завершення 2018/19 навчального року та підготовку до роботи в новому 2019/20 навчальному році та про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 роки.

На завершення наради всі присутні підвели підсумки роботи за минулий тиждень та окреслили завдання на наступний. Головою райдержадміністрації надано ряд доручень, виконання яких взято під особистий контроль.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua