У Верхньорогачицькому районі проведено черговий рейд із легалізації ринку праці

Черговий рейд робочої групи районної комісії з питань легалізації праці та зайнятості населення при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації відбувся сьогодні, 09 липня 2019 року, на територіях Зеленівської та Самійлівської сільських рад.

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Биков, начальник Верхньорогачицької державної податкової інспекції Великолепетиського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олена Приходько, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Леонід Байша та головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Оксана Жаркова.

Під час рейду робочої групи проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання та найманих працівників щодо порядку використання найманої праці відповідно до вимог чинного трудового законодавства та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Окрім того, наголошено на тому, що на порушників законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками будуть накладені штрафні санкції в розмірі понад 50 тисяч гривень.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua