Юрій Гусєв розповів про плани й пріоритети своєї роботи на новій посаді

Новопризначений голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв подякував Президенту України Володимиру Зеленському за довіру й зазначив, що для нього велика честь очолювати рідний регіон. Він наголосив, що працюватиме на покращення якості життя людей, а також визначив пріоритети своєї роботи на новій посаді.

Першочергово Юрій Гусєв виділив розвиток інфраструктури в області, залучення інвестицій саме в переробну, а не в сировинну галузь, що дасть можливість створювати нові робочі місця.

Крім того, очільник області відзначив, що Херсонщина – зона ризикового землеробства, а тому потребує розвитку зрошувальних систем.


«Зрошення дозволить нам залучати інвестиції в сільське господарство, отримувати кращу врожайність, забезпечувати продовольчу безпеку області й усієї країни», - наголосив Юрій Гусєв.

Звичайно, серед пріоритетів очільника однієї з туристичнопривабливих областей України – створення якісної туристичної інфраструктури, будівництво готелів та розвиток аеропорту. Резюмуючи цей напрям своєї роботи, Юрій Гусєв звернувся до українців, які цього літа ще не відвідали Херсонщину: «Відкривайте для себе перлину України – Херсонську область».  

Голова облдержадміністрації наголосив на важливості створення умов для того, щоб люди відчули, що Європа починається в Херсонській області.

Нагадаємо, 13 липня Президент України Володимир Зеленський вручив Юрію Гусєву посвідчення голови Херсонської ОДА.
 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua