В облдержадміністрації розповіли про «Агропорт Південь Херсон - 2019»

17 липня в обласній державній адміністрації відбулась прес-конференція, присвячена проведенню форуму «Агропорт Південь Херсон 2019», за участі заступника голови облдержадміністрації Сергія Тригуба, директора Департаменту агропромислового розвитку Олександра Паливоди і генерального менеджера Агропорт Україна Дмитра Титаренка.

Агрофорум проводиться на Херсонщині другий рік поспіль, і збирає учасників з усіх областей України, а також представників іноземних посольств, зокрема Туреччини, Вірменії, Китаю та інших.

На початку заходу Сергій Тригуб зазначив: «Протягом трьох днів, з 18 по 20 липня, Херсонщина стане центром бізнесової активності в агропромисловому секторі».

У свою чергу, Олександр Паливода повідомив про те, що Агропорт Південь Херсон – це хороший поштовх для розвитку агропромислового комплексу області, та можливість продемонструвати гостям і учасникам з інших регіонів України аграрний потенціал Херсонщини.

На важливості співпраці Херсонської обласної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування у проведенні подібних заходів на Херсонщині наголосив генеральний менеджер Агропорт Україна Дмитро Титаренко.

«Херсонщина – об’єктивно один з найбільш аграрних регіонів, з якими ми співпрацюємо, і тут є чому повчитися. У вас є велика кількість напрацювань, що актуальні не тільки для півдня, але й всієї України», - сказав Дмитро Титаренко та анонсував план заходів Агропорт Південь Херсон.

Нагадуємо, що з 18 по 20 липня на території міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться масштабний Агрофорум «AGROPORT SOUTH KHERSON 2019».

Запрошуємо всіх бажаючих до участі!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua