«Від того, які вжито у Верхньорогачицькому районі заходи щодо легалізації зайнятості населення та виявлення фактів неналежного оформлення трудових відносин, залежить стан наповнення районного бюджету…»

Саме на цьому наголосив перший заступник голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Віталій Биков під час спільного засідання комісії по наповненню бюджетів та районної комісії з питань легалізації праці та зайнятості населення при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації, яке відбулось 18 липня 2019 року.

Окрім членів комісій у спільному засіданні взяли участь і запрошені підприємці та керівники сільськогосподарських підприємств району.

На засіданні були розглянуті питання щодо повноти сплати податку на доходи фізичних осіб, отриманих у вигляді заробітної плати, а також про дотримання законодавства про працю в частині нарахування та виплати заробітної плати.

«Такі засідання дають можливість обговорити проблемні питання та спільно шукати шляхи легалізації праці, збільшення заробітної плати та сплати податків. А саме від цих факторів залежать добробут та розвиток району загалом», - підсумував Віталій Биков.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua