Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці

Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми заступник начальника Верхньорогачицького бюро правової допомоги Олена Філімоненко провела семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці", який організований Верхньорогачицькою районною філією Херсонського обласного центру зайнятості.

Безробітні ознайомилися з організаційно-правовими засадами протидії торгівлі людьми, законодавством, яке регулює дане питання в Україні. 

Під час заходу переглянули документальний фільм MTVEXIT “Життя на продаж”,  в якому відтворено реальні події та справжні свідченням жертв зі страшними подробицями торгівлі людьми. Фільм «Життя на продаж» створений в партнерстві з Посольством США в Україні, Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерством соціальної політики України та Міністерством внутрішніх справ України.

Підсумовуючи захід дійшли спільного висновку, що торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Однією з передумов, що впливають на це явище, та і, напевне, головною з них, є правова необізнаність громадян.

Верхньорогачицька района філія Херсонського ОЦЗ

               

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua