Вступна кампанія для абітурієнтів з Криму триває

На важливості забезпечення навчання у вишах Херсонщини абітурієнтів, які проживають на тимчасово окупованих територіях, наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв 5 серпня під час селекторної наради щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.

За словами директора Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Євгена Криницького, на сьогодні в Херсонській області здобувають безкоштовну освіту 1400 внутрішньопереміщених осіб. З них дошкільну освіту здобувають 200 дітей, загальну середню – 648 дітей, професійну і вищу – 551 студент. Найбільше – в місті Херсоні.


Крім того, з 03 червня до 27 вересня працюють освітні центри «Крим – Україна» на базі Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного  університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонської  державної морської академії, Херсонської  філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Тут можна отримати необхідну інформацію для вступу в бажаний університет та скористатися спрощеною процедурою вступу.
До цих навчальних закладів звернулося 315 охочих з тимчасовоокупованої території Криму, з яких вже зараховано 51 особу.

Щодо загальної середньої освіти, станом на 1 серпня видано додатково 52 свідоцтва про загальну середню освіту і 4 – про здобуття базової середньої освіти.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив на важливості забезпечити усім охочим з Криму доступ до якісної української освіти:
«Інформаційну кампанію буде продовжено і посилено. Усі мають знати, що Херсонщина чекає громадян України, які переїжджають з тимчасовоокупованої території Криму для навчання».

Інформацію про можливості для кримчан отримувати освіту в університетах Херсонщини можна знайти безпосередньо в освітніх центрах «Крим – Україна», на контрольних пунктах в’їзду-виїзду та на інтернет-ресурсах.

Детальніше за посиланням http://khoda.gov.ua/pov%D1%96domlennja-dlja-ab%D1%96tur%D1%96%D1%94nt%D1%96v-z-ar-krim31-05-19

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua