Питання щодо належного здійснення вагового контролю автотранспорту направлять до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України

На минулому тижні голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв провів нараду щодо стану доріг Херсонщини.

Під час наради було зазначено, що на сьогодні в області встановлено два термінали габаритно-вагового контролю автомобільного транспорту на трасі біля селища Чорнобаївка Білозерського району та на в`їзді до міста Херсон зі сторони Олешківського району.

Тож сьогодні, 9 серпня, Юрій Гусєв вирішив особисто перевірити роботу обох терміналів і побачив, що один з терміналів досі не працює, а інший – ще навіть не встановлений.

«Сьогодні ж направимо звернення до Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України з проханням розібратись у ситуації, розглянути кадрові питання й дати доручення про невідкладний початок роботи вагових комплексів, адже саме перевантажені транспортні засоби сьогодні знищують навіть ті дороги, які реконструюються у поточному році», – наголосив голова ОДА Юрій Гусєв.

Нагадаємо, що раніше до Міністерства інфраструктури України були направлені пропозиції щодо надання для Херсонщини 6-ти вагових комплексів. Наразі в області їх два і до кінця року запланована передача ще двох.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua