У 2019 році соціально-економічний розвиток Верхньорогачицького району покращиться на більш як 4,6 млн грн..

Саме про таке рішення йшла мова на останній сесії Верхньорогачицької районної ради, яка відбулася 22 серпня поточного року.

Депутати, голова районної ради Геннадій Нестеренко та голова райдержадміністрації Наталія Тарасова вкотре обговорили та визначилися із головними пріоритетами соціально-економічного розвитку Верхньорогачицького району та прийняли відповідне рішення.

Так, згідно рішення XL сесії сьомого скликання від 22 серпня 2019 року за № 581 вирішено надати з районного бюджету кошти у вигляді міжбюджетного трансферту (субвенції з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету) до селищного бюджету селища Верхній Рогачик в сумі 4,6 млн гривень, на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.

Тож, сподіваємося, що у цьому році відбудуться відчутні зміни як в економіці, так і в соціальній сфері Верхньорогачицького району, що в свою чергу покращить життя всіх верхньорогачан.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua