Засідання організаційного комітету з відзначення у Верхньорогачицькому районі Дня захисника України

День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.

Сьогодні, 1 жовтня 2019 року, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко провела засідання оргкомітету, щодо відзначення в районі Дня захисника України.

Світлана Михайлівна ознайомила присутніх із планом заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України, а також акцентувала увагу на особливій увазі учасникам АТО, демобілізованим та сім’ям загиблих.

В ході засідання обговорювалися пропозиції щодо проведення заходів за участю демобілізованих захисників України, широкого залучення громадськості та школярів до відзначення Дня захисника України.

За анонсованими даними районний захід з нагоди Дня захисника України відбудеться 11 жовтня 2019 року о 14.00 годині в концертному залі районного будинку культури смт Верхній Рогачик.

У цей же день (11 жовтня), біля Самійлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (с. Самійлівка Верхньорогачицький р-н), о 10.00 годині відбудеться відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Сергію Гузенку.

Окрім цього, патріотичні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району, освітніх та бібліотечних установах.

На оргкомітеті була зосереджена увага присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів райдержадміністрації та організацій району.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua