У Верхньорогачицькому районі проведено обстеження умов проживання дітей у кризових сім’ях

У рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», з метою захисту прав дітей у Верхньорогачицькому районі, служба у справах дітей спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками сільських рад, проводить рейди у кризові сім’ї. Під час даних заходів перевіряються умови проживання дітей, стан підготовки до навчального року та опалювального сезону.

Минулого робочого тижня було обстежено сім’ї на території Ушкальської та Бережанської сільських рад. Із батьками проведено індивідуальні профілактичні бесіди щодо забезпечення дітей належними умовами для проживання, виховання, навчання та розвитку, надано рекомендації з чіткими термінами виконання щодо усунення виявлених недоліків та порушень.

Наголошуємо, що згідно чинного законодавства, всі діти мають право на належні умови проживання, виховання, на здобуття освіти, охорони здоров’я тощо. Батьки, які не виконують обов’язки щодо виховання дітей, можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП, а в крайньому разі – позбавлені батьківських прав.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua