Осінній ярмарок у Верхньорогачицькому дитсадку

За щорічною традицією з приходом осені відбувається одне з найулюбленіших свят у Верхньорогачицькому дитячому садочку «Берізка». Не стало винятком і четверте жовтня 2019 року, коли відбувся осінній ярмарок за участю вихованців дошкільного закладу, батьків, вихователів та гостей.

Як завжди свято супроводжували справжні торги із повними столами смаколиків, пиріжків та гарбузової каші, кошиків з овочами та фруктами, дитячими поробками.

На ярмарку дітки, в національних костюмах, були гостинними господарями, у віршах та в піснях інформували присутніх про всі корисні якості свого товару.

На свято завітали і почесні гості – голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко та заступник Верхньорогачицького селищного голови Дмитро Безрідний, які щиро та від душі вітали дітей та їх батьків, вихователів та гостей з чудовим осіннім ярмарком.

Після завершення свята переповнені емоціями учасники свята та численні гості за традицією смакували запашною та корисною гарбузовою кашею.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua