Вітання шле всім славна Україна

            Святково вбрана, сяюча, свята.

           У цьому залі вся наша родина

            ЇЇ величність МУЗИКУ віта.

    З року в рік на початку жовтня збираються гості в дитячій музичній школі, адже   музична   Україна  відзначає велике свято – Міжнародний День Музики. Його започаткували ще в 1975 році за рішенням ЮНЕСКО.  А  одним з ініціаторів  був  видатний композитор ХХ століття  Дмитро Шостакович. Цей день  святкують великими концертами знаменитих співаків та музикантів. По всьому світу звучать  найвідоміші твори, що ввійшли у скарбницю світової культури.

    Наше селище –  хоч і маленький куточок  України, а наша музична школа непомітна на світовій сцені, та ми теж чогось научаємось і залюбки увіллємося у стоголосе музичне святкування, присвячене МУЗИЦІ. І розпочала свято вітальною піснею «Благословенна будь!» Даша Стасіва.

     Звуками гарної мелодії наповнили залу фортепіанні п’єси  у виконанні маленьких дарувань Мусієнко Насті, Куценко Вікторії, Стасівої Дар’ї, Мандик Олександри, Турила Веніаміна, Маслова Владислава та дебютанта Шлапака Артема. Із задоволенням глядачі насолоджувались популярними мелодіями з кінофільмів, які продемонстрували старші учні школи Максименко Даніїл, Максименко Кристина,  Прокопчук Дар’я, Петренко Анна. 

     Зі словами привітань звернулися до присутніх директор школи Родіонова С.В. та завідувач сектору культури Ліснича Л.В.

      Музика володіє величенною силою – заспокоює, спонукає до дій, радує. У цей прекрасний святковий  день порадували своїми піснями усіх тих, хто любить музику, Кіра Бедюх «Золотава осінь», Олександра Мандик «Пісня покаяння», Маша Давидко «В стилі диско».

    Окрасою шкільних концертів є колектив ложкарів, які завжди готують для нас творчий сюрприз і вміють всіх здивувати своїм вмінням так хвацько вибивати  ложками!

     Завершальним акордом свята за сценарієм, який підготувала викладач вокалу Валентина Петрівна Величко, звучала «Пісня побажання» у виконанні ансамблю вокалісток школи.

Як радісно, коли приходять гості в хату,

Здається, що ясніє  увесь світ.

Тоді на серці справжнє, дивне свято,

Ну, а в душі — квітує буйний  цвіт!

Від Щирого серця, від рідної нам землиці,

За те, що ви з нами, дозвольте у пояс вклониться.

     Ми вдячні готям за радісні посмішки та щирі оплески. Впевненні, що зустріч з прекрасним відізвалась теплом в серцях слухачів. Адже, музика – душі людської безсловесна казка. Вона саме життя, що всім велить жити! 

  Директор КЗ «ВДМШ»  С.РОДІОНОВА

                                  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua