Медреформу на Херсонщині реалізовуватимуть за дорожньою картою

Облдержадміністрація спільно з фахівцями Міністерства охорони здоров’я та профільним комітетом Верховної Ради України розробить дорожню карту з реалізації медичної реформи на Херсонщині. Листи з проханням сформувати відповідну робочу групу голова ОДА Юрій Гусєв доручив направити озвученим адресатам під час селекторної наради.

Разом з тим, очільник Херсонщини подякував депутатам облради за підтримку заходів, а колегам – за проведену роботу щодо реалізації медичної реформи в регіоні.

«У цьому питанні ми вже є одними із лідерів. І цю тенденцію я хотів би, щоб ми розширили на всі аспекти медичної реформи», – сказав Юрій Гусєв.

На підтвердження слів очільника області директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко доповів: «Центри первинної медико-санітарної допомоги автономізовані в комунальні неприбуткові підприємства на 100%. Центральні районні та міські лікарні на 72%, обласні заклади – на 100%. Первинний рівень медицини забезпечений комп’ютерною технікою на 96%. Процент укладання декларацій з лікарями – 73,1, цей показник – один з найкращих в Україні. Крім цього, до системи FinHealth внесено більше 217 тисяч форм первинної облікової медичної документації».

Варто зазначити, що на Херсонщині автономізації підлягають 85 закладів охорони здоров’я.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua