На форумі «RE:think Invest in Ukraine» було презентовано бізнес-можливості Херсонської області

Під час Першого інвестиційного форуму, ініційованого Президентом України, «RE:think Invest in Ukraine» у Маріуполі голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв представив регіональні стратегічні проекти з розвитку нашої області.

Форум відбувся за участю представників уряду та місцевої влади, бізнесу, понад 50 міжнародних та українських інвестиційних фондів, компаній, донорських організацій і міжнародних фінансових корпорацій, експерти.

Так, під час блоку Форуму «Regions: between needs and dreams» («Регіони: між потребами та мріями») Юрій Гусєв презентував бізнес-можливості нашої області, а саме:

Концесія ДП "Херсонський морський торговельний порт";
Реконструкція Херсонського міжнародного аеропорту;


Будівництво комплексу переробки агропродукції;
Концесія дороги державного значення;
Будівництво мостового переходу;
Система інноваційного зрошення;
Багатофункціональний реабілітаційний центр "InterMedicalEcoCity".
Зокрема, за словами Юрія Гусєва, передача причалів та внутрішньопортових споруд ДП «Херсонський морський торговельний порт» приватному інвесторові відповідно до концесійного договору на 30 років здійснюватиметься з метою модернізації знецінених активів порту. А щорічне збільшення трафіку забезпечить збільшення потужності перевалки порту до 4 млн тонн до 2030 року.

А відновлення масштабної системи іригації в Херсонській області у рамках проекту «Система інноваційного зрошення» підвищить врожайність сільськогосподарських земель у 2-3 рази та зупинить процес опустелювання в регіоні. Реалізація проекту передбачається на засадах державно-приватного партнерства.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua