29 жовтня 2019 року о 10 годині ранку відбулося засідання позачергової ХLІІ  сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.  Необхідністю проведення позачергової сесії районної ради стали фінансові питання з метою забезпечення заробітною платою працівників дитячого садка на території  Бережанської сільської ради, ремонту шкільних автобусів, придбання житла дітям пільгових категорій та інші. Депутатами розглянуто та внесено   зміни  до  рішень ХХХV  сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 481 «Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій)  у 2019 році» та № 483 «Про районний бюджет Верхньорогачицького району на 2019 рік».

          За поданнями, що надійшли на адресу районної ради, депутати прийняли рішення про надання службового приміщення народному депутату України для  розташування у ньому постійного робочого місця помічника-консультанта та  надали згоду комунальному закладу «Верхньорогачицький районний будинок культури» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на укладення договорів оренди.

       Всі ці питання попередньо були опрацьовані на спільному засіданні президії та постійних комісій районної ради, яке відбулося цього ж дня перед пленарним засіданням сесії.                  

 

          Сьогодні у Верхньорогачицькому районі відбулася нарада при голові Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання та голові Верхньорогачицької районної державної адміністрації спільно з представниками правоохоронних органів та інших установ з питань, які хвилюють сьогодні як керівництво району, так і просто пересічних громадян, а саме: збереження лісових насаджень на території району та запобігання несанкціонованим вирубкам. У нараді взяли участь депутат обласної ради, депутати районної ради, селищний, сільські голови, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області, перший заступник голови районної державної адміністрації,  начальник відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП, прокурор Каховської місцевої  прокуратури, лісничий та помічник лісничого Первомаївського лісництва ДП «Каховське лісове господарство», голова районної організації УТМР, голова районного об'єднання ВГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, редактор районної газети «Рідний край».

          На спільній нараді Головій Людмила Володимирівна, помічник лісничого, доповіла про роботу  Первомаївського лісництва ДП «Каховське лісове господарство» щодо збереження лісових насаджень на території району та їх  стан на поточний момент.  Про виявлені випадки несанкціонованих вирубок деревини на території району та результати  їх  розгляду довів присутнім Усенко Ігор Сергійович, начальник Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області.

Биков Віталій Сергійович, перший заступник голови районної державної адміністрації, зупинився на нагальному питанні інвентаризації полезахисних лісових смуг на території селищної, сільських рад району.

          Упродовж наради присутні, обговорюючи такі нагальні питання, висловлювали свої пропозиції з питань охорони лісових насаджень, полезахисних смуг, поновлення паркових зон, вільних земельних ділянок на території кожного населеного пункту.

Усі пропозиції щодо збереження лісових насаджень та полезахисних лісових смуг на території району, створення рейдових бригад, що діятимуть на території району спільно з правоохоронними органами, будуть оформлені у доручення голови районної ради та голови районної державної адміністрації та направлені селищній, сільським радам, всім зацікавленим установам та організаціям до виконання.

                            

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua