У Верхньорогачицькій райдержадміністрації підведено підсумки роботи за 9 місяців та окреслено нові пріоритети

На останньому засіданні колегії райдержадміністрації було підбито досягнення в кожній галузі району за дев’ять місяців 2019 року та окреслено нові завдання.

Так, в галузі освіти реалізовано основні положення Концепції Нової української школи та створено всі відповідні умови для здобуття дітьми якісної дошкільної, загально-середньої та позашкільної освіти.

Зокрема для Дитячо-юнацької спортивної школи було придбано тенісний стіл та матеріали на суму 5,6 тис грн., а у Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено поточний ремонт спортзалу на суму 120,0 тис. грн.

Для школярів Чистопільської ЗОШ придбано інтерактивний мультимедійний комплекс на суму 71,6 тис., Михайлівської ЗОШ – проектор із екраном на суму 16,0 тис. грн., водонагрівач та холодильник – 18,0 тис. грн., Чистопільської та Первомаївської шкіл – техніку для друкування, копіювання та сканування на суму 30,0 тис. грн., для Самійлівської загальноосвітньої школи придбано холодильник, електроплиту та металеві двері – 55,7 тис. грн.. Також було придбано акустичні системи для Чистопільської та Михайлівської загальноосвітніх шкіл на суму 27,3 тис. грн., а для майстерні Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи закуплено швейні машини та праски на суму 15,8 тис. грн.

У рамках державної реформи Нова українська школа для учнів початкових класів усіх закладів освіти району придбано шкільні меблі на суму 144,5 тис. грн., та дидактичний матеріал на суму 93,2 тис. грн.. Учні ж середньої та старшої школи мають можливість працювати за новими сучасними комп’ютерними станціями та ноутбуками, на які витрачено 259,1 тис. грн. Цьогоріч начальні заклади ще й отримали сучасні телевізори на які витрачено 261,5 тис. грн.

Крім того, виконано роботи із енергозбереження у закладах освіти району. Так, завершено роботи із капітального ремонту й заміни віконних та дверних блоків будівлі Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на суму 88,7 тис. грн., капітального ремонту й заміни віконних та дверних блоків будівлі Самійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – 209,4 тис. грн., для Верхньорогачицької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів придбано 2 твердопаливних котли на суму 160,2 тис. грн. та виконано роботи по встановленню опалювальних котлів – 131,0 тис. грн., для Чистопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів придбано твердопаливний котел та модуль опалювальний на загальну суму 266,8 тис. грн. та виконано роботи по встановленню модульної котельні – 130,0 тис. грн.. Також, було здійснено ремонтні роботи із модернізації системи опалення Верхньорогачицької опорної школи – поточний ремонт системи опалення майстерні на суму 111,2 тис. грн., капітальний ремонт теплотраси на суму 258,762 тис. грн., та придбано насос циркуляційний – 54,7 тис.грн., котел Gеfеsт–профі – 113,0 тис. грн. та твердопаливний котел на суму 34,8 тис. грн, комплектуючі елементи та встановлення котлів – 32,1 тис. грн. Придбано двері та вікна металопластикові для Верхньорогачицької ЗОШ №2 на суму 52,4 тис. грн. Зроблено ремонт фасаду Зеленівської філії Верхньорогачицької опорної ЗОШ – 125 тис. грн.

Цього року проведено роботи із благоустрою подвір’я Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (придбання та укладка тротуарної плитки) на що використали понад 700 тис.грн. та розпочато ремонт харчоблоку навчального закладу на який витрачено 135 тис. грн.

У галузі медицини забезпечено реалізацію в межах району державної політики в частині медичної реформи. Так, для комп’ютеризації робочих місць із метою впровадження електронної системи охорони здоров’я закуплено 15 комп’ютерів та 15 принтерів, які підключено до медичної інформаційної системи. На дані заходи витрачено близько 150,0 тис грн.

Для своєчасної діагностики та якісного лікування пацієнтів Верхньорогачицької центральної районної лікарні придбано нове медичне обладнання на суму 155,0тис грн., серед нього: напівавтоматичний аналізатор сечі, лінійний датчик для УЗД тощо.

Для стабільної роботи опалювальних котлів районної лікарні придбано новий димосос на суму 11,6 тис грн., а також було перекрито дах котельні, на що витрачено 57,5 тис. грн. Цього року утеплено і Ушкальську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, а саме було замінено вікна на енергозберігаючі на що виділено 675 тис. грн.

Крім того, проведено ремонтні роботи у приміщеннях лікарні суму 195 тис. грн. – робочі кабінети лікарів, маніпуляційний кабінет дитячої консультації, придбано холодильник для харчоблоку стаціонару – 7,8 тис грн., відремонтовано глибинний насос для подачі води в систему водопостачання – 7,3 тис грн..

Розроблена програма «Місцеві стимули» у рамках якої передбачено заохочення молодих лікарів до роботи у сільській місцевості за рахунок джерела додаткового фінансування із розрахунку 3,0 тис. грн. в місяць на кожного спеціаліста.

Що стосується галузі культури, то цього річ було проведено частковий поточний ремонт даху районного будинку культури на загальну суму 198,4, а також придбано нові сценічні костюми для артистів, акустичні колонки на що загалом використано коштів в сумі 21,5 тис. грн та 9,5 тис .грн . для придбання комп’ютерної техніки районної бібліотеки. Продовжує поповнюватися і книжковий фонд бібліотечних закладів району. Так, у рамках державних програм комунальний заклад «Верхньорогачицька районна централізована бібліотечна система», отримала 430 примірників книг на суму 49,1 тис. грн., а у вересні 377 книг на суму 41,5 тис. грн. Для потреб краєзнавчого музею для виготовлення постійно діючих виставок у вересні місяці придбано ламінатор на суму 1,1 тис. грн..

Підводячи підсумки роботи органів влади та служб району із даного питання голова райдержадміністрації Наталія Тарасова вкотре наголосила, що спільними зусиллями район зуміє примножити всі здобутки та реалізувати завдання, які окреслені перспективним планом розвитку на найближчі роки.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua