Термін подачі відомостей на дотацію за молодняк ВРХ спливає 5 грудня

08 листопада 2019 року відбувся вебінар «Державна підтримка галузі тваринництва», організатором якого є Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації за участі Херсонської філії ДП «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» за підтримки Херсонського обласного центру зайнятості.

У заході взяли участь начальники та спеціалісти управлінь/відділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, представники органів місцевого самоврядування області.

У ході вебінару обговорювалися напрямки державної підтримки у п.р. для суб’єктів господарювання всіх категорій, які провадять діяльність в аграрній сфері, зокрема, тваринництва, а також можливості для їх фінансування у 2020 році. Наведені норми діючого законодавства у сфері ідентифікації та реєстрації тварин.

Акцентом заходу було обговорення та налагодження ефективної співпраці з представниками органів місцевого самоврядування, в частині реалізації напрямку нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, фізичним особам – власникам тварин та за молодняк набутий шляхом його переміщення.

Нагадаємо, що термін третьої подачі відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, до Департаменту спливає 5 грудня п.р. (відповідно до абзацу 12 пункту 9 Порядку використання коштів, затвердженого постановою КМУ від 07 лютого 2018 року №107 (із змінами) ).

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку ОДА

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua