Сучасна бібліотека – простір інформаційно-освітніх можливостей

19 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Верхньорогачицька районна централізована бібліотечна система» відбувся районний практичний семінар «Сучасна бібліотека – простір інформаційно-освітніх можливостей». Учасниками семінару стали шкільні бібліотекарі та сільські з бібліотек-філій Верхньорогачицького району.

Актуальність теми визначається необхідністю суттєвих трансформацій у діяльності бібліотек, впровадження нових форм і методик роботи з дітьми в популяризації читання та книги, формування медіаінформаційної грамотності учнів. Тож складовими програми навчання стали:

- огляд-практична презентація з елементами методичної консультації  «Будь медіаграмотним!» (методист методичного кабінету комунальної установи «ВРРЦОЗО» Батракова Ю.С.);

- практична презентація з елементами тренінгу «Публікуємо інформацію» (бібліотекар районної бібліотеки для дітей комунального закладу «Верхньорогачицька районна централізована бібліотечна система» Дяченко А.О.) ;

- огляд найцікавіших видань, що надійшли до фонду бібліотеки «Прем’єри книжкової осені - 2019» (методист комунального закладу «Верхньорогачицька районна централізована бібліотечна система» Сурган А.В.).

Далі семінар продовжив роботу на базі Верхньорогачицької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів. Шкільні бібліотекарі обговорили питання щодо підготовки професійних портфоліо на Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека 2020», перший етап якого стартував на Херсонщині 04 листопада, узяли участь в обговоренні нового проекту «Положення про бібліотеку закладу загальної середньої освіти», ознайомились із календарем творчих подій 2019-2020 навчального року, що відбуватимуться в нашій області та у всеукраїнському масштабі, і до участі в яких запрошуються як юні читачі, так і самі бібліотечні працівники. Також було підведено підсумки участі шкільних бібліотек закладів загальної середньої освіти району в щорічному Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек-2019 та в обласній бібліотечній акції на підтримку дитячого читання «Мрій! Читай! Досягай!» за 2019 рік.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua