У ході підготовки до пленарного засідання 43 сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району сьомого скликання. Вела засідання голова постійної комісії Зінаїда Байша. Присутніми були члени комісії: Волков Михайло, Тарасова Наталія, Трушин Валерій, Широкий Олександр.

Також на засіданні були присутні очільник районного депутатського корпусу Геннадій Нестеренко,  заступник голови районної ради Артур Давидов, керуючий справами виконавчого апарату ради Ірина Малишева, начальник загального   відділу виконавчого апарату районної ради Олена Ігнатенко, головний спеціаліст з правих питань, комунальної власності та управління майном загального відділу виконавчого апарату районної ради Едуард Данієлян, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко, доповідачі порядку денного та інші.

У ході комісії депутатами було опрацьовано дев’ять  питань:

1. Про звіт про виконання районного бюджету Верхньорогачицького району за 9 місяців  2019 року.

2. Про   внесення   змін  до  рішення ХХХV  сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 481 «Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій)  у 2019 році».

3. Про внесення  змін до рішення ХХХV  сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 483 «Про районний бюджет Верхньорогачицького району на 2019 рік».

4. Про надання дозволу комунальній установі «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» на передачу майна.           

5.  Про звіти про виконання фінансового плану комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області за І, ІІ та ІІІ квартали 2019 року.    

6. Про внесення змін та затвердження у новій редакції фінансового плану комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на 2019 рік.

 7. Про фінансовий план комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на 2020 рік.

  8. Про подання комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області щодо оптимізації мережі ФАПів та співфінансування їх з органами місцевого самоврядування.

9. Про   фінансовий   план  комунального  некомерційного  підприємства

«Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на 2020 рік.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії п’ять  проектів рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії районної ради, чотири повернуто на доопрацювання.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua