Голова райдержадміністрації Євген Ларченко ознайомився з робою медичних закладів Верхньорогачицького району

Сьогодні, 03 грудня 2019 року, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євген Ларченко розом із головою районної ради Геннадієм Нестеренком із робочим візитом завітав до КНП «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради та КННП «Верхньорогачицький ЦПМСД» Верхньорогачицької районної ради де поспілкувався з головними лікарями закладів, медичним персоналом та пацієнтами.

В ході зустрічі очільники району ознайомилися з роботою та матеріально-технічним забезпеченням закладів, відвідавши безпосередньо відділення лікарні та поліклініку. Окремо було проаналізовано готовність медичних закладів до прийому пацієнтів в умовах реформування – наявність комп’ютерних станцій та робочих місць лікарів із відповідним ліцензійним забезпеченням.

Було окреслено і ряд завдань, які в тісній співпраці повинні вирішити представники влади та медичний персонал в найкоротші терміни. Серед таких проблемних питань на сьогоднішній день є закупівля дороговартісного медичного обладнання та комп’ютерної техніки (ремонт флюорографа, термограф, апарат ЕКГ, утилізатор біохімічних відходів, холодильник для вакцин тощо), що дозволить проводити більш якісне діагностичне обстеження та лікування пацієнтів.

Підсумовуючи робочий візит до районних медичних закладі Євген Ларченко сказав: «Хочу відзначити, що є позитивні здобутки, а лікування пацієнтів проводиться в гарних та комфортних умовах, забезпечено відповідний температурний режим. Проте, є проблеми, які потрібно вирішувати заради покращення роботи медичних закладів та надання якісних послуг місцевому населенню. Адже, охорона здоров'я – це одна із найважливіших складових соціальної сфери, а тому й один із пріоритетних напрямків роботи районної влади».

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua