Виїзна зустріч голови Верхньорогачицької райдержадміністрації з жителями Зеленівської сільської ради

Вчора, 3 грудня 2019 року, в селі Зелене Верхньорогачицького району відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації Євгена Ларченка та голови районної ради Геннадія Нестеренка з мешканцями Зеленівської сільської ради. Присутніми на зустрічі також були начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Яворницька та начальник Верхньорогачицької державної податкової інспекції Великолепетиського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олена Приходько.

Під час заходу місцеві жителі поставили посадовцям чимало запитань та окреслили низку проблем, які турбують зеленівців.

Серед основних постало питання щодо можливого прийняття сільською радою рішення про збільшення ставки земельного податку. Посадовці роз’яснили громадянам наслідки прийняття даного рішення та його подальший вплив на розвиток села.

«Сьогодні ми зібрались разом для узгодження всіх питань щодо усунення недоліків в оподаткуванні земельних ділянок та збільшення надходжень місцевих бюджетів за рахунок цих платежів. Адже, ви повинні розуміти, що збільшення ставки земельного податку є досить важливим, адже це додаткові надходження у ваш місцевий бюджет», - підкреслив Євген Ларченко.

Також були обговорені питання щодо сталого функціонування соціальної сфери села, децентралізації, наповнення бюджету сільської ради та ряд інших.

Після проведеної зустрічі голова райдержадміністрації Євген Ларченко наголосив, що такі зустрічі необхідні для найскорішого виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення. Як підкреслив очільник райдержадміністрації, найближчим часом виїзні прийоми відбудуться у всіх сільських радах Верхньорогачицького району.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua