«16днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Тож продовжуючи широку інформаційну роботу 03 грудня 2019 року у соціально-психологічному тренінговому центрі Верхньорогачицької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості спільно з представниками Верхньорогачицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області, фахівцями Верхньорогачицького бюро правової допомоги та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію-флешмоб з помаранчевими кульками під гаслом: «Розірви коло насильства – не будь байдужим! Ми проти насилля!!!» у якій взяли участь суб’єкти пробації.

Далі із суб’єктами пробації було проведено інформаційно-правовий просвітницький захід. В процесі роботи присутнім було надано інформацію щодо актуальних професій на ринку праці району та регіону, про послуги, які надаються службою зайнятості. Розглянуті питання підходящої роботи (в тому числі навчання) для кожного присутнього на заході. Ознайомлено з нормативно-правовими актами України щодо попередження насильства в сім’ї.

Наприкінці заходу учасникам було відведено час для запитань, яким вони вміло скористалися та отримали вичерпні відповіді .

Верхньорогачицька районна філія

Херсонського ОЦЗ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua