Робочий візит голови Верхньорогачицької райдержадміністрації до Первомаївської сільської ради

Сьогодні, 4 грудня 2019 року, голова райдержадміністрації Євген Ларченко разом із головою районної ради Геннадієм Нестеренком та заступником голови районної державної адміністрації Світланою Нестеренко з робочим візитом відвідали Первомаївську сільську раду Верхньорогачицького району, де керівники району зустрілися із активом сільської громади та відвідали об’єкти соціальної сфери.

Під час робочого візиту Євген Анатолійович відвідав Первомаївську загальноосвітню школу та дошкільний навчальний заклад, де поспілкувався з педагогічними колективами та вихованцями, а також визначився із переліком пріоритетних завдань у покращенні якості надання освітніх послуг. Зокрема, це створення комфортних умов навчання – продовження реалізації проекту щодо ремонту системи опалення загальноосвітнього навчального закладу та поліпшення матеріально-технічного забезпечення школи.

Далі очільник району відвідав Первомаївську амбулаторію загальної практики - сімейної медицини, де поспілкувався із медичним персоналом. У результаті головою райдержадміністрації взято на особистий контроль питання щодо забезпечення належного температурного режиму в окремих кабінетах медичного закладу.

Крім того, керівники району побували і на черговій сесії Первомаївської сільської ради, де поспілкувалися із депутатами сільської ради та обговорили питання децентралізації, виділення коштів для співфінансування на придбання гематологічного аналізатора для центральної районної лікарні та інші.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua