Від щирого серця вітаю з професійним святом всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів обласної, районної та місцевих рад, селищного та сільських голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату Верхньорогачицької районної ради.

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан відповідної території, за добробут, комфортні умови та достатній рівень життя мешканців сіл і селища, області та всієї України.

Подальший розвиток та вдосконалення самоврядування є запорукою успішного майбутнього як нашого району, так і всього українського суспільства.

Бажаю всім представникам місцевого самоврядування міцного здоров’я, щастя та родинного благополуччя. Нехай ваша наполегливість, компетентність та завзяття допомагають у цій нелегкій і відповідальній праці.

 

З повагою

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                               Є.ЛАРЧЕНКО

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua