07 грудня на території Нижньосірогозького району відбулась міжрайонна традиційна спартакіада з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування.
Збірна команда Верхньорогачицького району також прийняла активну участь.
Перед змаганнями учні Нижньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти та депутат Нижньосірогозької районної ради підняли настрій присутнім гарними виступами.
До привітань долучився голова Верхньорогачицької районної ради Геннадій Нестеренко, який побажав учасникам хорошого настрою, успіху та приємних вражень від участі у змаганнях та заступник голови Нижньосірогозької районної ради Сергій Дашковський привітав учасників з Днем місцевого самоврядування, подякував учасникам, які приїхали позмагатися і зауважив, що це гарний привід поспілкуватися і гарно провести час. Наостанок побажав перемогу найсильнішим.
Учасники турніру змагалися у 7 видах спорту, а саме: волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шашках, стрільбі з пневматичної зброї, гирьовому спорті та на завершення позмагалися у перетягуванні каната.
Команда Верхньорогачицького  району показала бронзовий результат з міні-футболу, волейболу, настільному тенісі та стрільбі з пневматичної зброї.
По завершеню спартакіади учасники змагань отримали за І-ІІІ місця Почесні грамоти Нижньосірогозької районної ради та Нижньосірогозької районної державної адміністрації та медалі.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua