Досягнення верхньорогачицьких вчителів

З метою виявлення творчих, ініціативних педагогів, вивчення та поширення передового педагогічного досвіду щодо впровадження сучасних методів навчання три вчителі Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів узяли участь у І (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020», що відбувся на базі Нижньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради та Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради. Конкурс проведено з таких номінацій «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Під час І (зонального) туру фахове журі, до складу якого входили начальник відділу освіти, культу молоді та спорту Денщик Н.В., методист методичного кабінету КУ «Верхньоорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Прядко Л.П., досвідчені вчителі Чорна В.В., Літовкіна О.П., Давиденко В.М., вивчило представлені конкурсні матеріали, які висвітлювали творчий доробок і професійні здобутки учасників, визначило переможців.

Участь у випробовуваннях, а саме: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Практична робота» засвідчили професіоналізм учасників конкурсу, володіння знаннями з педагогіки та психології, а проведені уроки були ілюстрацією фахового набутку вчителя, його творчого підходу до викладання предмета та здатності продукувати нові ідеї. Педагоги засвідчили володіння методикою, уміння налагоджувати контакт із дітьми, застосовувати активні форми й методи навчання, спрямовувати діяльність учнів на практичне засвоєння програмового матеріалу, майстерно використовувати засоби предмета для формування загальнолюдських цінностей. Заключне випробування «Урок» наші педагоги пройшли успішно.

Підсумовуючи результати конкурсних випробувань, члени журі зазначили, що учасники продемонстрували достатній рівень сформованості системи умінь професійно-орієнтовного використання інформаційно-комунікаційних технологій, наявність знань про дидактичні можливості в навчанні, а також творчий потенціал та позитивну мотивацію до використання новітніх технологій у професійній діяльності.

Фахове журі визначило переможців і лауреатів І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Ними стали:

  • у номінації «Учитель початкових класів» І місце посіла Калюжна Ірина Олександрівна, учитель Верхньоогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;
  • у номінації «Образотворче мистецтво» ІІ місце – Ткач Наталя Володимирівна, учитель Верхньоогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;
  • у номінації «Зарубіжна література» ІІІ місце – Цікало Анна Олександрівна, учитель Верхньоогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Вітаємо вчителів-переможців І зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» та бажаємо сил, енергії, успіхів у здійсненні всіх задумів і починань, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та вдячних учнів.

Представляти Верхньорогачицький район на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020», який відбудеться на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, буде вчитель початкових класів Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Калюжна Ірина Олександрівна.

Тож побажаємо їй успіху, терпіння та перемоги.

Начальник відділу освіти, культури

молоді та спорту районної

державної адміністрації Наталя Денщик

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua