Водозабезпечення населених пунктів Херсонщини є основою життєдіяльності

Це залишається одним з пріоритетних завдань, яке потрібно якісно вирішити на всіх рівнях. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час наради стосовно водозабезпечення.
Так, з 698 населених пунктів централізоване водопостачання мають 689 (98 %). У 127 населених пунктах вода подається за графіком, від 4 до 15 годин.
Про населені пункти, в яких питання водозабезпечення ще вирішується, інформували представники районної влади.
Один із населених пунктів, де вже є позитивні зрушення, – смт Рикове (Генічеський район).
Як повідомив голова Генічеської РДА Андрій Онищенко, питання водозабезпечення в цьому селищі міського типу практично вирішено. Так, селищною радою планується провести капітальний ремонт артезіанських свердловин, водогону, водопровідної мережі; виготовлено проєктно-кошторисну документацію.


«Проєкт включено до програми «Розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України». Вона реалізовується за рахунок коштів держбюджету. Уже отримано кошти на будівництво водогону, який забезпечить водою смт Рикове до кінця 2020 року. Наразі чекаємо оголошення тендерних процедур», - повідомив Андрій Онищенко.
Також на нараді обговорили питання забезпечення якісною питною водою, подачі води за графіком, відсутності централізованого водопостачання, нестачі фінансового ресурсу для проведення водогонів, а також пошуку альтернативних шляхів водозабезпечення населених пунктів.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua