До Верхньорогачицької райдержадміністрації завітали щедрувальники

Напередодні Нового року за старим стилем, а саме сьогодні 13 січня 2020 року, в Україні відзначається Щедрий вечір. Саме в цей день щедрувальники обходять будинки з побажаннями щастя та добробуту кожній родині.

Підтримуючи добру традицію до райдержадміністрації сьогодні завітали щедрувальники із Верхньорогачицького ясел-садка Берізка, школярі опорної школи та Верхньорогачицької ЗОШ №2.

Одягнені у колоритні національні хустки та костюми, тримаючи у руках Різдвяну зірку та ведучи традиційну Козу, діти вразили своєю артистичністю та звичайно ж додали гарного новорічного настрою усім присутнім на старті нового робочого тижня.

«А ми б хотіли, щоб усі ви посміхалися, і щоб душа відкрилась, і звучала піснею! І щоб країною своєю милувалися, такою гарною, такою різною! Щоб красувалось наше тіло вишиванкою, і на свята ми зустрічалися з родиною! Хай мир і щастя прокидається світанками над Україною! Над Україною!», - звучало із вуст дітей як настанова для дорослих, крім традиційних щедрівок та колядок.

Кожному із колективів подякували голова райдержадміністрації Євген Ларченко та голова районної ради Геннадій Нестеренко, які наповнили святкові торбинки щедрувальників солодкими гостинцями, а скриньки – грошима.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua