У Верхньорогачицькій райдержадміністрації обговорили актуальні завдання та визначили шляхи їх вирішення

Сьогодні, 13 січня 2020 року, робочий тиждень розпочався із розширеної апаратної наради при голові райдержадміністрації Євгену Ларченку та щотижневої селекторної наради очільника Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

На заходах були присутні – голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальники усіх структурних підрозділів РДА, керівники організацій та установ району.

Спочатку всі присутні долучилися до селекторної наради де були розглянуті питання щодо створення в області житлового містечка для мешканців АР Крим та внутрішньо переміщених осіб, про надання освітніх послуг мешканцям АР Крим та внутрішньо переміщеним особам та про застосування телемедичних технологій у процесі надання медичних послуг мешканцям АР Крим та внутрішньо переміщеним особам.

Опісля відбулася апаратна нарада голови райдержадміністрації, на якій піднімалися питання щодо необхідності наповнення місцевих та районного бюджетів у 2020 році, призначення субсидій населенню району, надання якісних медичних послуг мешканцям району у закладах охорони здоров’я первинної та вторинної ланки медицини району.

На завершення наради голова райдержадміністрації ознайомився з поточною роботою управлінь і відділів, планами на найближчий час.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua