Перші тижні нового року - найбагатша на свята пора року. Цими днями українці з радістю виконують традиційних обрядових пісень з побажаннями багатства, доброго здоров'я, хорошого врожаю та прославляють народження Христа. Особливо цю традицію полюбляють діти, але не оминають її і дорослі.

Прийшли колядувальники й  до Верхньрогачицької районної ради та Верхньорогачицької районної державної адміністрації, де їх радо зустріли голова районної ради Геннадій Нестеренко та голова районної державної адміністрації Євген Ларченко, їх заступники Артур Давидов, Віталій Биков, Світлана Нестеренко та працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.  

Вихованці дитячого ясла-садочку «Берізка» Верхньорогачицької селищної ради, учні Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області  та Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на чолі з педагогічними колективами співали українські пісні, бажали всій верхньорогачицькій родині достатку, благополуччя та процвітання в новому році. Чарівним співом дзвінкоголоса малеча наповнювала серця присутніх радістю, подарувавши гарний настрій та позитивні емоції. Геннадій Нестеренко та Євген Ларченко  щиро подякували за святковий настрій та, як і годиться, віддячили колядникам гостинцями, побажавши всім міцного здоров’я, миру, злагоди.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua