«Чи вдома, вдома господар хати? Чом він не йде хату відчиняти? Вдома, вдома, чекає гостей – хороших вістей». Такими словами вітали жителів і гостей Херсону колядники з Верхнього Рогачика. Працівники районного будинку культури разом з учасниками дитячого драматичного колективу «Мікс» підготували цікаву програму і показали свій виступ на обласному заході – фестивалі колядок та куті «Щедра кутя – багате життя!»

Виступ артистів районного будинку культури глядачі сприйняли, як то кажуть, на «ура». Весела Меланка (Влад Лащенко), гарний козак Василь (Вероніка Мітурич), запальна Коза (Микола Приходько), міхоноша (Олександра Мандик), Звіздар (Карина Ганжа) розвеселили публіку смішним народним традиційним гумором:

«Я – Меланка – люба всім, завітала радість в дім. Якщо треба що зробити: поламати чи розбити, попсувати, розвалити, слід мене вам запросити».

Запальні танці головних героїв, веселі щедрівки та колядки, віншування господарям – це все народні традиції зимового циклу, які несуть радість та позитивні емоції глядачам. І, як завжди, артисти районного будинку культури на обласному заході показали вищий пілотаж.

А яку смачну кутю представили на розсуд обласного журі та шанувальникам традицій – глядачам області шеф-кухарі РБК (Тетяна Швидка, Світлана Федоришина, Наталія Худенко). Як кажуть: з миру по нитці… Працівники районного будинку культури готували кутю всі разом, дружно: хтось приніс маку, хтось горіхи, ізюм, курагу, чорнослив і т.д. Із всіх цих інгредієнтів ми створили шедевр кулінарії – смачну українську кутю. За цю смакоту заслужено отримали диплом обласного Центру народної творчості «На столі кутя – все до пуття!».

Разом із працівниками нашого РБК на святі побували артисти Зеленівського сільського будинку культури – ансамбль народної пісні «Вербиченька» (керівник Ганна Турків), які приготували смачні народні страви та традиційну кутю з ягідками калини. Їх страви смакували всі жителі та гості Херсону, які були на святі. Також зеленівські артисти підготували виступ з колядками, щедрівками та словами привітань і побажань усій Україні.

Таким тандемом виступив Верхньорогачицький район, і знову нас почули в області. Оплески глядачів, веселі, усміхнені обличчя, серця, переповнені емоціями – це і є найвища нагорода для артистів.

Висловлюємо подяку учасницям народного ансамблю народної пісні «Калинонька» Валентині Величко, Олені Нечипась, Наріне Мандик, Тетяні Кучеренко, Світлані Федоришиній, Тетяні Швидкій, Наталії Худенко (керівнику дитячого драматичного колективу «Мікс») та учасникам дитячого колективу Миколі Приходьку, Владу Лащенку, Вероніці Мітурич, Карині Ганжі, Олександрі Мандик.

Олександр АНЦИБОР, директор Верхньорогачицького РБК

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua