Закупівля лісопродукції в області відбуватиметься через систему Prozorro

Без участі у відкритому аукціоні через систему Prozorro з 1 лютого жодне державне підприємство не зможе придбати лісопродукцію.

Про це заявила начальниця Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяна Касіч під час селекторної наради, яку провів очільник області Юрій Гусєв за допомогою відеозв'язку.
Зокрема, вона повідомила, що в області реалізація деревини відбувається легальним шляхом, і всі державні лісогосподарські підприємства ведуть облік усієї заготовленої та реалізованої деревини у Системі електронного обліку деревини. 

«У 2018 році населення закупило легально близько 20 тис. кубометрів деревини; в 2019 році – 38,6 тис. кубометрів», - зазначила Тетяна Касіч. 

Під час наради було наголошено, що голови ОТГ, селищні, сільські ради області мають поінформувати Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства про необхідну кількість дров паливних для забезпечення бюджетної сфери. На базі цих даних буде розроблено орієнтовний графік заготівлі лісопродукції.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua