Інформація щодо нападника, який розгулює вулицями Верхнього Рогачика спросована

Верхньорогачицька районна державна адміністрація повідомляє, що недостовірна, неповна або упереджена інформація, яка періодично розміщується на сторінках в соціальних мережах відрізняється від реальних фактів та дестабілізує ситуацію в нашому суспільстві, що призводить до соціальної напруги серед населення Верхньорогачицького району.

Саме однією із таких стала фейкова новина поширена у місцевих спільнотах на Фейсбуці щодо нападника, який розгулює вулицями селища Верхній Рогачик.

У понеділок, 20 січня 2020 року, дане питання підняте на нараді у Верхньорогачицькій райдержадміністрації очільником району Євгеном Ларченком.

За оперативними даними начальника сектору реагування патрульної поліції Верхньорогачицького відділення Каховського відділу поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області Михайла Мульського факт стосовно нападника у Верхньому Рогачику спростовано.

Тож, шановні верхньорогачани та гості району, редактори та адміністратори спільнот інтернет-ресурсів, сайтів, районних засобів масової інформації у разі отримання вами будь-якої інформації перевіряйте достовірність фактів перед публікацією їх на сторінках ваших видань.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua