Херсонщина славиться своїм потужним туристичним потенціалом, - Дмитро Разумков

На Херсонщину сьогодні завітав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, який відвідав ТОВ «Данон Дніпро», де ознайомився з роботою підприємства та поспілкувався з колективом.

Він зазначив, що вже не вперше відвідує цей завод і підкреслив, що це гарний приклад успішної роботи з інвестором в Україні.

«Нам потрібно навчитися якісно залучати інвестиції, адже без них ми не зможемо відбудувати державу», - зазначив Голова парламенту.

Відповідаючи на запитання журналістів, Дмитро Разумков підкреслив, що Херсонщина славиться не лише своїми підприємствами, але й має потужний туристичний потенціал.

«Протягом багатьох років він [потенціал] не використовується на повну. На жаль, сьогодні держава не має можливості вкладати в туристичну галузь, тому ми маємо стимулювати потік інвестицій до областей зі сприятливим кліматом та цікавими туристичними локаціями. Верховна Рада готова створювати необхідну законодавчу базу і максимально допомагати розвивати туризм в Україні», - підкреслив Голова Верховної Ради.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua