Вітаю всіх верхньорогачан із 76 – ю річницею визволення селища Верхній Рогачик та району від німецько-фашистських загарбників!

Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої світової війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував селище в повоєнні часи.

Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків і дідів та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

За збігом обставин, саме ці лютневі дні, переконали мене в тому, що і нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

Для них найвищим законом буття є і залишається захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності. Прикладом цьому є відвіжні воїни-учасники антитерористично та операції об’єднаних сил та на прикрий жаль ті, хто вже ніколи не повернеться живим.

Тож, у такий пам’ятний день, найперше, що хочу побажати всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам, всім жителям району та країни – це миру, добробуту та благополуччя!

Нехай у нашому суспільстві панує злагода, а спільна віра та праця принесуть стабільність в завтрашній день!

 

З повагою

Голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації                                                     ЄВГЕН ЛАРЧЕНКО

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua