Районний турнір з волейболу до Дня визволення Верхньорогачицького району від німецько-фашистсьских загарбників

Цих вихідних, а саме 8 лютого 2020 року, в спортивному залі Верхньорогачицької опорної школи відбувся районний турнір з волейболу до Дня визволення Верхньорогачицького району від німецько-фашистсьских загарбників.

У змаганнях, які проходили за олімпійською системою (на виліт) взяли участь 8 команд – с. Ушкалка, с. Первомаївка, с. Самійлівка, «Лідер» (збірна районної ради та райдержадміністрації), «Олімпік» (Верхньорогачицька опорна ЗОШ), команди «Акули» та «Перемога» з районного центру.

Переможцем турніру стала команд команда «Акули», друге місце посіла команда «Перемога» , третє місце виборола команда с. Ушкалки.

Призери турніру були нагороджені грамотами та подарунками відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.