Херсонщина долучається до всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Відповідний меморандум про співпрацю та взаєморозуміння підписали сьогодні голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв та президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдачук, один з ініціаторів проєкту.  
«Озеленення України» - це масштабний проєкт, метою якого є відновлення екосистеми України та світу загалом, розвиток екологічної свідомості всіх людей планети. За 24 години 20 березня учасники з усіх куточків України мають разом висадити 1 000 000 дерев. 
«Для нашого регіону цей проєкт є неймовірно важливим, тому що в нашій області сконцентровано найбільше штучних насаджень і відновлення лісу є однією з пріоритетних задач нашої команди», - зазначив Юрій Гусєв.  
Крім того, очільник області наголосив, що планується не просто розширення кількості насаджень –  Херсонщина має стати в цьому регіоном-лідером. 


У свою чергу президент СЕО клубу Сергій Гайдачук підкреслив, що вони вже мають багато партнерів по всій Україні, проте Юрій Гусєв став першим співорганізатором ініціативи як очільник області.  
За словами Сергія Гайдачука, проєкт «Озеленення України» - це не лише про дерева та екологію, а й про те, що об’єднає всю країну в один день – 20 березня. І це стане колективною історією успіху. 
Над визначенням дати масової висадки дерев працювала ціла команда фахівців, які обрали оптимальний для всіх регіонів України день календаря. Що цікаво, 20 березня – це ще й день щастя. Юрій Гусєв вважає цей день символічним, адже в нашій області вперше в Україні створено службу щастя.
Координатором проєкту в області визначено радницю голови ОДА Марину Волошенко. За додатковою інформацію щодо участі в проєкті можна звертатися за телефоном +380 97 447 07 80.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua