Легалізуй трудові відносини та власний бізнес – виходь із тіні

Саме цей вислів став лейтмотивом під час роботи робочої групи Верхньорогачицької районної державної адміністрації із питань легалізації оплати праці та зайнятості населення району.

Відповідно до окремого графіку членами робочої групи на чолі із головою райдержадміністрації Євгеном Ларченком здійснюються робочі виїзди до сільських рад району з метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед місцевого населення, фізичних осіб-підприємців, одноосібників та сільсгосптоваровиробників усіх форм власності щодо переваг отримання легальних доходів (сплати податку на доходи фізичних осіб і внесків до відповідних фондів), а також наголошено на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Окрім того, начальник Верхньорогачицької державної податкової інспекції Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олена Приходько довела мешканцям Ушкальської та Бережанської сільських рад про необхідність декларування доходів, отриманих ними у минулому році, зокрема, доходів від оренди майна фізичної особи, у тому числі оренди земельного паю тощо. Громадянам надано роз’яснення щодо обов’язку подання декларації, термінів їх подання та на практиці заповнено декілька декларацій.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua