У Верхньому Рогачику літнім особам нагадали правила пожежної безпеки

Відповідно до доручення голови Верхньорогачцької райдержадміністрації Євгена Ларченка, з метою інформаційно-профілактичної роботи стосовно протидії виникнення пожеж у побуті, 12 лютого поточного року рятувальники районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Херсонській області спільно з представниками Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті серед людей, які перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома  селища Верхній Рогачик. Учасники рейдової групи здійснили подвірний обхід цих громадян, приділяючи особливу увагу людям з інвалідністю та особам похилого віку, які  проживають  самотньо.

Під час бесід вогнеборці роз’яснили громадянам основні вимоги правил пожежної безпеки, довели статистику щодо виникнення пожеж та основні причини їх виникнення, а також розповіли про випадки пожеж із летальними наслідками. Крім того, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадянам були роздані пам’ятки про міри пожежної безпеки.

Мешканці подякували за турботу та пообіцяли, що не будуть допускати порушень пожежної безпеки та слідкуватимуть за власною безпекою, а в разі пожежі будуть телефонувати до служби порятунку за номером 101.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua