День Героїв Небесної Сотні у Верхньорогачицькому районі

Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013/14 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

Сьогодні у Верхньому Рогачику відбулися урочисті та меморіальні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.

Вшанувати пам`ять Героїв прийшли представники влади району, працівники установ і організацій, небайдужі мешканці селища.

«Саме вони – Герої Небесної Сотні дали нам шанс змінити своє життя, долю власної країни. Як ми ним скористаємося, залежить тільки від нас. Вони ж зробили задля цього все і віддали найдорожче – життя! Тож сьогодні, у ці пам’ятні дні, я дуже хочу, щоб подвиг Героїв не став даремним…Я хочу щоб Україна розцвітала, щоб ми жили в такій країні, про яку мріяли наші Герої і про яку б мріяли усі інші народи. Пам’ятайте, сьогодні це вже не просто ціль, а наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників!», - звернувся до присутніх голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євген Ларченко.

З промовою до присутніх також звернувся і голова районної ради Геннадій Нестеренко, який наголосив, що Герої Небесної Сотні  власним життям жертовно підтвердили прагнення кожного українця до свободи, гідності, незалежності та європейського вибору.

Присутні хвилиною мовчання згадали кожного Героя Небесної Сотні, схиливши голови під звуки символічного гімну-реквієму тих жахливих подій – пісні «Плине кача по Тисині».

Потім, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації, оголошено Подяку голів районної державної адміністрації та районної ради й представлено до нагородження медаллю «За оборону рідної держави» за особисту мужність і відвагу, патріотизм та героїзм, проявлені під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої Вітчизни, активну життєву позицію, з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні – Турківа Олександра Васильовича, старшого солдата; Веклинця Максима Сергійовича, молодшого сержанта; Петріва Олега Геннадійовича, капітана; Нестеренка Дениса Вікторовича, капітана-лейтенанта.

Продовжили урочистості зворушливі поетичні твори про трагічні події Майдану та подвиг Героїв Небесної Сотні у виконанні артистів районного будинку культури та учнівської молоді району.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua