Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Первомаївській загальноосвітній школі Верхньорогачицького району

Сьогодні, 20 лютого 2020 року, весь Верхньорогачицький район долучився до відзначення пам’яті Героїв Небесної Сотні. У селищі та селах, навчальних закладах пройшли меморіальні та урочисті заходи, на яких були присутні жителі, представники влади, школярі.

Цього дня голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко та голова районної ради Геннадій Нестеренко взяли участь у відповідному заході, що відбувся в Первомаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Зустріли, на подвір’ї школи, гостей сотня паперових янголів, що були виготовлені учнями та розміщенні на деревах – як символи пам’яті про жертовний подвиг Героїв Небесної Сотні.

Загальношкільний захід, що відобразив хронологію подій Майдану, розчулив без винятку всіх присутніх у залі – сльози жалю та почуття гордості за силу духу і стійкість полеглих Героїв наповнили очі як найменших глядачів, так і дорослих.

Під мелодію гімну-реквієму Небесної Сотні були запалені свічки-пам’яті, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.

У своєму зверненні до школярів керівники району зазначили, що Небесна сотня є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь та закликали берегти Україну.

«Сміливі, цілеспрямовані, справедливі, мужні, сильні духом, вольові, незалежні – так це все вони – Герої Небесної Сотні. Думаю, вони не хотіли визнання Героя, вони просто дуже сильно любили свою Батьківщину! Тож, сьогодні ми – дорослі, повинні докласти всіх зусиль для розбудови власної країни – європейської країни, у якій мріяли жити загиблі Герої. А ви – діти, наше майбутнє та продовження теж маєте своїми знаннями, працею та здобутками підносити славу України, бути гідними подвигу Небесної Сотні, любити рідну землю, берегти волю та незалежність країни. А ще повинні прагнути у своєму «дорослому майбутньому» лише – миру, спокою, міцної та квітучої держави!», - підкреслив, звертаючись до школярів, Євген Анатолійович.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua