У Верхньорогачицькій райдержадміністрації працювали над виявленням резервів з наповнення місцевих бюджетів

20 лютого 2020 року під керівництвом голови Верхньорогачицької райдержадміністрації Євгена Ларченка відбулося засідання робочої групи з наповнення місцевих бюджетів.

На засіданні розглядалися питання стану наповнення бюджетів, легалізації робочих місць, орендної плати за землю, своєчасної сплати податків та інші.

Як зазначив Євген Ларченко, реальними резервами наповнення місцевих є ефективне використання земельних ресурсів. Саме тому необхідно провести перевірки із дотримання земельного законодавства при використанні земельних ділянок, розміщених в адміністративних межах району. В разі виявлення порушень земельного законодавства направляти матеріали засідань робочої групи для проведення відповідних заходів до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Також, Євген Анатолійович наголосив на необхідності забезпечення здійснення контролю за додержання законодавства про працю, продовженні проведення серед суб'єктів підприємництва інформаційно-роз'яснювальні кампанії щодо неприпустимості використання праці найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

«З початку року робочою групою вже проведено 3 рейди в ході яких перевірено 6 суб’єктів підприємницької діяльності, виявлено – 8 фактів неналежного оформлення трудових відносин. Ми маємо спільно й надалі працювати на розвиток нашого району. Від того, які вжито в районі заходи щодо легалізації зайнятості населення та виявлення порушень, залежить стан наповнення районного бюджету», - підвів підсумок Євген Анатолійович.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua