У Верхньорогачицькій райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Вчора, 20 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Євгена Ларченка було проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

На порядок денний були винесені питання про поширення випадків захворювань на гострі респіраторні інфекції та про недопущення заносу та поширення випадків захворювань на 2019-nCoV.

За оперативними даними членів комісії наразі у Верхньорогачицькому районі ситуація щодо поширення грипу та інших гострих респіраторних інфекцій знаходиться під контролем медичних установ та закладів освіти району. Станом на 20 лютого із 1001 учня закладів загальної середньої освіти району були відсутні на уроках – 116 школярів із них 58 – хворі, що звернулися до медичних установ.

«Хоч і епідеміологічний поріг не перевищено, проте пропоную вважати ситуацію із захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції такою, що потребує постійного контролю. Необхідно й надалі щоденно вести контроль за забезпеченістю миючими, дезінфікуючими засобами та дотриманням температурного режиму в лікувально-профілактичних закладах, в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Верхньорогачицького району, моніторити відвідування дітей навчальних закладів по захворюваності та звичайно ж активізувати низку превентивних, профілактичних й роз’яснювальних заходів серед місцевого населення аби попередити поширення не лише вірусних інфекцій, а й необґрунтованої паніки серед людей», - підкреслив на завершення засідання голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua