Сьогодні у Верхньорогачицькій   районній раді відбулося спільне засідання президії та постійних комісій ради сьомого скликання.

Депутати розглянули 19 питань. Заслухавши доповідачів та детально обговоривши всі питання, члени президії та депутати погодили проекти рішень з шістнадцяти з них. Це звіти про виконання  фінансового плану КННП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за IV квартал  поточного року та за 2019 рік; виконання за 2019 рік та проєкт програми на 2020 рік організації допомоги  відділенню   поліції    Каховського    відділу   поліції   ГУНП в Херсонській області; виконання програми за 18-19 роки та проєкт програми на 2020-2021 роки забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації; проєкт цільової програми проведення лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини на 2020 рік; внесення змін до програм:

- проведення в районі приписки та призову громадян України на строкову військову службу;

- підтримки управління праці та соціального захисту населення;

- соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми.

П’ять питань стосувалися фінансової діяльності, а саме: зміни до бюджету 2019 року, зміни до бюджету на 2020 рік, зміни до рішень сесії про надання або прийняття міжбюджетних трансфертів у 2019 та 2020 роках.

Детально депутати заслухали інформацію головного лікаря КНП «Центральна районна лікарня» Олени Володимирівни Кулик щодо подальшого функціонування та розвитку  галузі охорони здоров’я  вторинного рівня медичної допомоги на території району. Всі депутати розуміють наскільки це складний процес у період продовження медичної реформи в країні. Кулик О.В. ознайомила депутатів з пакетами медичних послуг, які подані сьогодні до Національної служби здоров’я України для укладення контрактів з нашим закладом. Зрозуміло, що є ряд проблем, над якими ще необхідно буде працювати, щоб за цей перехідний період, яким є 2020 рік, ми змогли забезпечити функціонування у подальшому вторинної допомоги на районному рівні. А це і забезпечення кадрами, і придбання високовартісного обладнання, і придбання автомобіля швидкої допомоги А категорії (реанімобіль) і інші питання. Тут є зрозумілим, що лише спільно, у тісній співпраці Центру первинної медико-санітарної допомоги та центральної районної лікарні, з фінансовою допомогою районного та  селищного і сільських бюджетів, обласного та державного бюджетів,  залучених позабюджетних  коштів нам вдасться зберегти і реформувати вторинний медичний заклад.

         

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua