У Верхньорогачицькій районній державній адміністрації прозвітували перед громадськістю про підсумки роботи за 2019 рік

Сьогодні, 24 лютого 2020 року, у Верхньорогачицькій райдержадміністрації відбувся публічний звіт голови районної державної адміністрації, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», « Про державну службу», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади».

На публічному звіті були присутні: члени Громадської ради при Верхньорогачицькій райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, керівники організацій та установ району, депутати районної та обласної ради, громадськість.

Цього року звіт відбувся у форматі аналітичних доповідей заступників голови райдержадміністрації по кожній галузі життєзабезпечення району. Звітуючи перед громадськістю заступники голови райдержадміністрації – Віталій Биков та Світлана Нестеренко зупинилися на досягнутих результатах та виконаних завданнях, використанні бюджетних коштів, впроваджених заходах відповідних програм та реалізації проектів, які дозволили залучити до району додаткове фінансування, покращити матеріально-технічну базу закладів освіти та медицини району тощо.

На завершення заходу голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євген Ларченко окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання розвитку району на 2020 рік.

«Спільними зусиллями з органами місцевого самоврядування, бізнесу та небайдужих мешканців минулого року було досягнуто позитивних результатів. Було зроблено багато гарних справ та досягнуто позитивних результатів в роботі, проте поряд з певними успіхами залишаються ще проблеми, які ми маємо і надалі вирішувати та працювати з повною віддачею. Першочерговими завданнями сьогодні ставимо:

- впровадження реформи децентралізації;

- збереження сталого економічного розвитку та легалізація зайнятості населення;

- реформування освітньої галузі відповідно до Концепції Нової української школи та надання якісної загальносередньої освіти;

- впровадження другого етапу медичної реформи та збереження здоров’я населення;

- відновлення інфраструктури, ремонт дорожнього покриття;

Як бачите на цей рік ми маємо досить амбітні плани. Тому запрошую всіх до плідної співпраці – продовжуймо і надалі разом працювати задля соціально-економічного розвитку району та зростання якості стандартів життя наших земляків. Давайте разом впевнено дивитися у майбутнє!», - звернувся до присутніх Євген Анатолійович.

По завершенню доповідей присутні мали можливість задати питання та отримати відповіді на них.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua