Соціальні служби Верхньорогачицького району відвідали кризові сім'ї

Минулого тижня, а саме 18-20 лютого 2020 року, з метою своєчасного виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, попереджання правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, жорстокого поводження з дітьми та насильства в сім’ї, служба у справах дітей спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором з ювенальної превенції районного відділення поліції, представниками сільських рад, провела рейди у кризові сім’ї, відвідала родини опікунів, піклувальників на території Верхньорогачицької селищної ради, Самійлівської та Чистопільської сільських рад.

Фахівцями було перевірено умови проживання дітей у родинах, стан забезпечення дітей продуктами харчування, сезонним одягом, шкільним приладдям. У кожній сім’ї батькам надані індивідуальні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків та порушень, проведено профілактичні бесіди та виписано попередження про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

За підсумками рейду, стосовно однієї громадянки, матері трьох малолітніх дітей, складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП через ухиляння від виконання батьківських обов’язків, що тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua